Відгуки

Вітаємо у книзі відгуків. Будемо раді почути Вашу думку. З деякими відгуками наших випускників можна ознайомитись безпосередньо в аудиторії нашого центру. Записуйтесь до нас на навчання за номерами: 77-72-85, 0986-144-118. Ми завжди Вам раді! :)

Запишіться на перше безкоштовне заняття прямо зараз!

Коментарі

Поздравляю с запуском сайта и подтверждаю что все описанное тут правда ) Ваш текущий студент Сергей

Спасибо большое, Сергей! Очень приятно :)

У мене тільки позитивні враження від курсів. Приємні та ввічливі люди. І саме головне що я отримала, це знання по бухгалтерському обліку, які мені донесли у зрозумілій та легкій формі.

Курси хороші! Всім рекомендую! Хороший викладач, доступно пояснює матеріал. Було дуже цікаво відвідувати занятття. Короче кажучи, я задоволена курсами! Людмила Петрівна - дуже хороший викладач!!!

Дякую за чудову атмосферу, професійну підготовку. Викладач дуже приємна, чудова, щира і головне досвідчена людина. Звичайно за короткий термін навчання не можливо охопити все, але те що надають за ці два місяці дає суттєвий і міцний фундамент для подальшого використання. Щиро дякую. Бажаю процвітання, терпіння, мудрості та життєвих благ!

Навчання в "ЕрудитЦентр" мені сподобалось. Добре все організовано, дружні, порядні люди. Щодо групи своєї - гарна, дружна. Один одному допомагають. Я дуже вдячна Людмилі Петрівні за її терпиливість, доброту, розуміння, висококваліфікованість.

Заняття з бухгалтерського обліку допомогли здобути нові знання. Викладач, Людмила Петрівна, чуйна, добра та компетентна людина, якнайкраще доносила матеріал. Проведення занаять відбувалось доступно. Дуже вдічна за набуті знання науковому центру "Ерудит". я дуже задоволена, що прийшла на навчання саме в "Ерудит"!

Хорошая, уютная аудитория. Легкая атмосфера. Замечательный преподаватель и организация. Спасибо!!!

- дуже правильно підібрано план занять; - дуже грамотно і достіпно викладач пояснює курс програми; - приємно спілкуватись; - дуже вдало підібрано кількість груп; - дуже приємні атмосфера в аудиторії; - за курс получаєш ту базу знань, яка зможе дати дорогу в життя по роботі. - дуже вдячна!!

Мені дуже сподобались курси в "ЕрудитЦентр". Величезна вдячність нашому викладачу за терпіння, уміння доступно і зрозуміло пояснити. Прийшовши на курси не знаючи нічого про б.о., я можу з впевненістю сказати, що получила достатньо знань , щоб почати нову роботу. Гарний колектив, доступність, хороші умови навчання, гарний викладач. Спасибі велике за все!!!

Дякую вам за цікаве і доступне навчання! Спочатку було не легко, але з кожним уроком все ясніше і ясніше, а також доступніше була прийнята інформація, яку до нас хотів довести і довів викладач. Спочатку все важко починати, але з такими чуйними працівниками, як в центрі „Ерудит” завжди хочеться йти до поставленої мети у житті. Було класно, але мало, тільки ми всі війшли в азарт і дискусію. Хорошого по чуть-чуть. Окреме дякую Людмилі Петрівні!!! Дуже хороший викладач. Я не пошкодувала, що потрапила до неї у групу. До кожного має свій підхід, розповідає дуже доступно. Великого процвітання вашій організації!!!

Юлічка, дуже Вам дякуємо за такий приємний відгук :) В нашому центрі навчаються найкращі учні і ми дякуємо Вам за це! Бажаємо Вам успіхів у всіх Ваших починаннях :)!!

Дякуємо Всім нашим випускникам за приємні відгуки!! Ви - наша гордість :)! Бажаємо вам успіхів у всьому і завжди досягати поставленої мети!

Учбовому центру "Ерудит-центр", а особисто Тетяні та Людмилі Петрівні , велика подяка за вміння і старання які було вложено особисто в мене. Завдяки Вашому навчанню я відкрила для себе другу професію. Міцного здоровя, успіхів і гарних учнів!!

Перш за все, впадає у вічі радушний прийом та терпимість до абсолютних початківців у бухгалтерській справі. Доступний і цікавий виклад матеріалу зовсім не нагадує про те, що знаходишся на спеціалізованих курсах або на курсах взагалі. Здається, це ніби обмін досвідом, розповіді про практичні ситуації в поєднанні з їх вирішенням. Дуже задоволена, що потрапила саме сюди. Величезне ДЯКУЮ!! Успіхів у Вашій справі!!!

Спасибо за необходимые знания, за профессионального преподавателя, за высококвалифицированный уровень преподавания, за тёплую уютную понимающую атмосферу. Тепло, приятно, уютно, Познавательно.

Дякую НЦ "ЕрудитЦентр" за надання необхідних знань, привітний персонал, теплу, домашню атмосферу. Буду всім радити Ваш навчальний центр. Дякую за знання!

Щиро дякую Вашому навчальному центру "Ерудит-центр" за приємну атмосферу та кваліфіковані уроки. Завдяки нашому викладачу Людмилі Петрівні я здобула ті знання, яких потребувала. Сподіваюсь з своїми знаннями я швидко знайду хорошу роботу.

Отличная организация преподавания. Квалифицированный наставник. Интересная схема обучения, основанная на личной практике. С наилучшими пожеланиями успеха!!!

Дякую "Ерудит Центру" за знання які отримала!

Дуже вдячні за дружню обстановку, за доброзичливість та за допомогу в здобутті нових знань. Велика вдячність Людмилі Петрівні за розуміння!

Дякую! Завдяки вашим старанням мої знання збільшилися і в мене більш повніше в голові складається пазл-Бухгалтерія

Додати новий коментар

Фото Капча